JET NA DOVOLENOU V TÉTO DOBĚ ČI NIKOLI?

Opakuje se rok 2020. Z důvodu mnoha pády skloňované pandemii koronaviru COVID-19 stojíme nad hamletovským rozhodnutím jet či nejet? Zajistit si dovolenou již teď nebo čekat? Nebo jet na dovolenou jen v rámci Česka a raději čekat se zajištěním ubytování až na poslední chvíli? Sjednat si cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu?

Domníváte se, že právě cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu je jedním z možností, jak se těsně před dovolenou nestresovat a neshánět vše na poslední chvíli nebo nepřijít o všechny peníze, které jste do dovolené vložili? Bohužel storno zájezdu vám může pomoci pouze v tzv. závažných důvodech. A ty jsou jasně specifikované.

PODMÍNKY POJIŠTĚNÍ STORNA ZÁJEZDU

pojištění

  • vážné onemocnění nebo úraz
  • úmrtí v rodině
  • výpověď ze zaměstnání
  • podání žádosti o rozvod
  • vloupání do vašeho trvalého bydliště, kdy následně policie nebo pojišťovna vyžadují vaši přítomnost doma

 

Pojištění se nevztahuje jen na cesty do zahraničí, ale také po České republice. Může vám tedy pomoci a ušetřit až tisíce korun.

V dnešní pandemické době si ale spousty klientů oblíbilo tzv. POJIŠTĚNÍ ZRUŠENÍ ZÁJEZDU. Právě to vám zajistí vrácení peněz za storno zájezdu. Každá pojišťovna má ale jiné podmínky. Některé uhradí storno v případě, že máte pozitivní test, některé i v případě vládou zakázané destinace. Je třeba tedy dobře porovnávat a vybírat. Vždy dobře čtěte podmínky, co Vám pojištění nabízí a co už ne a je případně v příplatkových balíčcích.

Pro makléřské společnosti a makléře máme připravenu kalkulačku srovnavace-sjednavace.cz, kde v pohodlí klientovi mohou vybrat to nejlepší cestovní pojištění, pojištění storna zájezdu či jeho zrušení přímo klientovi na míru. Není nic jednoduššího, software je velmi uživatelsky přívětivý, jeho upgrady probíhají automaticky a zdarma, helpdesk je neustále on-line. Stačí nás jen kontaktovat.